Gjuha

Tel. 24/7

Orari
Hën - Mar: 09:00 - 06:00

Click Here

Rreth Nesh

Mirësevini

Klinika Dentare Amaris u themelua në vitin 2003. I vendosur në periferi të Tiranës, kryeqytetit të Shqipërisë, Amaris Dental është në pozicionin kryesor për t'u bërë një qendër e turizmit dentar. Me çmime të përballueshme, staf me përvojë dhe pajisje moderne, ne ofrojmë shërbimet më të mira dentare në Shqipëri.

Njihu me Stafin

Rreth Nesh

Me pajisjet dhe teknologjinë më të fundit, Klinika Dentare Amaris është ngritur për t'u bërë një klinikë kryesore në Shërbimet Dentare në Shqipëri. Anëtarët e kualifikuar dhe të përkushtuar të stafit janë ato që e dallojnë Klinikën Dentare Amaris nga konkursi. Gjithmonë sigurohemi që tju shërbejmë buzëqeshjes tuaj me një buzëqeshje.

Adresa

Rruga Azem Galica, Babrru Tiranë 1047

Rezervoni me Telefon

020 3627 7833

Na Dërgo një E-mail

info@amarisdental.com

Our Latest Google Reviews

sqShqip

Rezervoni një Takim

Plotësoni formularin e kontaktit më poshtë për të marrë një konsultë falas nga dentistët më të mirë në Shqipëri.